Fittingo Sağlıklı Yaşam Platformu

Fittingo Diyetisyen Programı Diyet Otomasyon Yazılımı

Diyetisyen Programı

Danışanınıza ait kişisel , vücut ve tıbbi bilgileri, beslenme alışkanlıklarına ait notlar, seans ve randevu bilgilerini tek sayfa üzerinden danışanınızı genel takip ve kontrol imkanı

Danışanınıza vereceğiniz bir sonraki randevuyu bu sayfa üzerinden kolaylıkla organize edebilirsiniz.

Danışanınızın vücut bilgilerini, günlük yada haftalık tükettiği besinleri ve yaptığı sporları, verilen menüye uyum değerlendirmesini yaparak bir sonraki haftanın menüsünü bu ekran üzerinden hazırlayabilirsiniz.

Danışanınıza, tekli yada toplu olarak iletmek istediğiniz mesajları, yada onlardan size gelen mesajları Fittingo Mesajlar sayfası üzerinden takip ve kontrol edebilirsiniz.

DDanışanınıza ait verilerin günlük, haftalık ve aylık olmak üzere detaylı raporlarına ulaşabilir ve süreç değerlendirmesi yapabilirsiniz.

Danışanlarınız için hazırladığınız menülerin şablonlarını önceden hazırlayabilir, seans sırasında dilerseniz küçük değişiklikler yaparak danışanınıza iletebilirsiniz. Aynı zamanda o seansta danışanınıza verdiğiniz menüyü kayıt eder, Fittingo üzerinden, e-posta yolu ile yada yazılı çıktısını danışanınız ile paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden işletmenizin ticari faaliyetlerini takip ve kontrol edebilirsiniz.

Geri Bildirim

Görüş, Öneri, Sorun ve Hataları Bize Bildirebilirsiniz.

Ad-Soyad İletişim