Fittingo Sağlıklı Yaşam Platformu

Fittingo

MİNTS A.Ş.

MINTS GROUP; İsviçre yatırım ortaklı internet teknolojileri içerikli projeler geliştiren bir kuruluştur.

Fittingo Nedir

Fittingo; Sağlığına, görümüne ve kilosuna önem veren bireylerin amaçlarına ulaşmalarını organize edip, katkıda bulunabilmek amacı ile faaliyetlerini yürütmektedir.

Fittingo olarak bizler ; en iyi ve en doğru hizmeti verebilmek için konusunda uzman kişilerin görüş ve yardımları ile yola çıktık.

Fittingo'ya üye olarak; yaş, cinsiyet ve kilo bilgilerinizi sisteme kayıt ederek; günlük kalori limitlerinizi öğrenebilir, aldığınız ve harcadığınız enerji miktarlarını kayıt altına alabilirsiniz. Dilerseniz kendi seçiminiz doğrultusunda uygun gördüğünüz bir diyetisyenin yardımı ve Fittingo platformu ile sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Gerçek Zamanlı İletişim

Fittingo kullanıcısı bir Diyetisyen; danışanını ve onunla ilgili tüm güncel bilgileri (randevuları, tıbbi ve kişisel kayıtları, menüleri, aldığı ve harcadığı kalori miktarlarını) , danışanına yapacağı uyarı ve hatırlatmaları belirli bir mekana bağlı olmaksızın internet erişimi olan her yerden takip edebilme konforuna sahiptir.

Fittingo kullanıcıları bu hizmete diledikleri diyetisyen üzerinden ulaşma imkanına sahiptirler.

Profesyonel Hizmetler

Fittingo: Sağlıklı beslenme, kilo kontrolu ve takibi; kullanıcılar tarafından bireysel olarak kullanabileceği gibi diyetisyenler ile danışanlarını online olarak birbirine bağlayan web tabanlı ve mobil uygulamadır.

Geri Bildirim

Görüş, Öneri, Sorun ve Hataları Bize Bildirebilirsiniz.

Ad-Soyad İletişim