Fittingo Sağlıklı Yaşam Platformu

KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ

Fittingo, “www.Fittingo.com” web sitesini ziyaret etmenizden memnuniyet duymaktadır. Fittingo, bir sağlıklı yaşam, beslenme ve kalori kontrol web sitesidir. “Biz”, “bize”, “bizim” ve “Fittingo” terimleri, bir Türk şirketi olan “Tagazzi Uluslararası İnternet ve Elektronik İletişim, Tanıtım, Gıda, Pazarlama ve Ticaret A.Ş”. ünvanlı kuruluşa ve/veya yan kuruluşlarına, bağlı şirketlerine, “web sitesi” terimi “www.Fittingo.com” isimli siteye atıfta bulunmaktadır. “Siz” terimi ise web sitesini ziyaret eden ve/veya web sitesine içerik yükleyen kullanıcıya atıfta bulunmaktadır.

LÜTFEN SİTEYE GİRİŞ YAPMADAN ÖNCE KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ’Nİ DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ VE KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ’Nİ KABUL EDİYORSANIZ “ONAYLIYORUM” KUTUSUNU İŞARETLEYİNİZ. FİTTİNGO SERVİSLERİNİ KULLANMANIZ HALİNDE KULLANIM KOŞULLARI SÖZLEŞMESİ’Nİ VE TÜM EKLERİNİ KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ.

Kullanım Koşulları Sözleşmesi (“Sözleşme”) Siz ile merkez adresi Tatlısu Mah. Arif Ay Sok. No: 13 Şerifali, Ümraniye, İstanbul, Türkiye olan Türk mevzuatına uygun olarak kurulmuş Tagazzi Uluslararası İnternet ve Elektronik İletişim, Tanıtım, Gıda, Pazarlama ve Ticaret A.Ş., arasında akdedilmiştir. İşbu Sözleşme Sizin www.fittingo.com üzerinden sunulan Fittingo Hizmetleri’nden (“Hizmet”) faydalanma şart ve koşullarınızı düzenlemektedir. Bu Sözleşme’den çıktı alarak bir kopyasını kendi kayıtlarınız için saklamanızı tavsiye ederiz.

Kullanıcılar, web sitesinde sağlanan hizmetlere ilişkin şikayetlerini Fittingo’ya iletebilirler. Sorularınızın cevapları için yahut bize ulaşmak için SSS Paneli’ni ziyaret ediniz.

Bize aşağıdaki adresten de ulaşabilirsiniz:

Posta adresi:
Tatlısu Mah. Arif Ay Sok. No: 13 Şerifali, Ümraniye, İstanbul, Türkiye

E-mail:
destek@fittingo.com

WEB SİTESİNİN KULLANILMASI

Web sitesi genellikle günün 24 saati ve haftanın 7 günü kullanıma açıktır. Ne var ki, Fittingo herhangi bir anda ve zaman zaman, geçici veya kalıcı olarak, bütününde veya bir kısmında geçerli olmak üzere, bildirimde bulunarak veya bulunmadan web sitesini, Hizmetleri veya yazılımı değiştirme veya kapatma; web sitesinin içeriğinde güncellemeler ve değişiklikler yapma, web sitesinin erişilebilirliğini sınırlandırma; web sitesinin kullanımı için ücret talep etme; web sitesinin kullanımı için belirlenmiş ücretleri değiştirme ve/veya kaldırma hakkını saklı tutar. Söz konusu değişiklikleri takip etmek adına, web sitesi aracılığı ile verilen bilgileri düzenli aralıklarla gözden geçirmeniz tavsiye edilmektedir. Fittingo, web sitesine erişimin kesintiye uğramasından, sitenin geçici olarak ya da tamamen kapatılmasından doğacak zararlardan sorumlu değildir.

Web sitesini kullanmanızın bir koşulu olarak, (i) bu web sitesinde sunduğunuz bütün bilgilerin doğru, güncel ve tam olduklarını, içeriklerin fikri mülkiyet haklarının size ait olduğunu (ii) profil hesap bilgilerinizi koruyacağınızı ve sizin haricinizdeki herhangi bir kişi tarafından hesap bilgilerinizin kullanılmasına izin vermeyeceğinizi aksi halde bu kullanımlardan tamamen sorumlu olacağınızı, (iii) www.Fittingo.com sitesinde gerçekleştirilen tüm şifre gerektiren işlemlerden sorumlu olacağınızı, (iv) herhangi bir güvenlik riski veya yetkisiz kullanımdan haberdar olmanız halinde, durumu derhal Fittingo’ya bildireceğinizi ve (v) şahsi bilgilerinizi Gizlilik Politikası hükümleri gereğince kaydetmemize onay verdiğinizi kabul ve taahhüt etmektesiniz. Şahsi bilgileriniz ancak siz onay verdiğinizde diğer kullanıcılar ve tercih etmiş olduğunuz diyetisyenler ile paylaşılacaktır. Takdir hakkı yalnızca bize ait olmak üzere, herhangi bir kişinin web sitesine ve sunduğumuz Hizmetlere erişimini herhangi bir zamanda ve bu Sözleşme’nin herhangi bir hükmünün ihlal edilmesi de dahil fakat bununla sınırlı olmaksızın üzere herhangi bir nedenle engelleme hakkını saklı tutmaktayız. Kullanıcı, internet kullanımına ilişkin internet ve telefon dahil tüm ücretlerin ve masrafların kendi sorumluluğunda olduğunu kabul eder.

YASAKLANAN AKTİVİTELER

Kullanıcı, web sitesinde yer alan içerik ve bilgiler (mesajlar, veriler, bilgiler metinler, müzikler, sesler, fotoğraflar, grafikler, videolar, haritalar, simgeler, yazılımlar, kodlar veya diğer materyaller de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca söz konusu içerik ve bilgileri sunmak için kullanılan altyapının Fittingo adına tescilli olduğunu kabul etmektedir. Kullanıcı, web sitesinden veya web sitesi aracılığıyla elde edilen bilgileri, yazılımları, ürünleri veya hizmetleri tadil etmemeyi, kopyalamamayı, dağıtımını yapmamayı, yeniden kullanmamayı, iletmemeyi, teşhir etmemeyi, icra etmemeyi, çoğaltmamayı, yayımlamamayı, lisanslamamayı, içerik türetmemeyi, transfer yapmamayı, içerik ya da yazılımdan türevsel çalışmalar üretmemeyi, bunları devretmemeyi, satmamayı, web sitesini veya içeriğini ticari yahut pazarlama maksatlı kullanmamayı, Fittingo’nun önceden yazılı olarak izni olmaksızın herhangi bir amaçla robot, örümcek, kazıyıcı veya diğer otomatik araçları kullanarak veya manuel işlemler aracılığıyla web sitesinde yer alan bir içeriğe veya bilgiye erişimde bulunmamayı ve söz konusu içerik/bilgiyi kopyalamamayı; web sitesini herhangi bir virüs, parazit, truva atı, casus yazılım veya zararı ve yayılan herhangi bir diğer bilgisayar kodu, dosyası veya programı göndermek ya da herhangi bir donanım, yazılım veya aracın işletimini ele geçirmek veya kullanımını izlemek üzere kullanmamayı, web sitesini diğer kişilerin yasal haklarını ihlal etmek veya web sitesinin diğer kullanıcılarının kişisel kimlik bilgilerini toplamak, saklamak için kullanmamayı,Fittingo altyapısına makul olmayan veya orantısız şekilde yüksek bir yük bindiren veya bindirebilecek olan işlemlerde bulunmamayı, Fittingo’nun önceden yazılı olarak izin olmaksızın, herhangi bir maksatla bu web sitesinin herhangi bir kısmına yönelik gizli link koymamayı, web sitesini başka bir web sitesine kopyalamamayı veya diğer şekillerde dahil etmemeyi, diğer kullanıcıların Hizmetleri ya da web sitesini kullanmasını ve bunlardan faydalanmasını engellemek amacıyla başka bilgisayarları hack'lememeyi, aşırı trafik taleplerinde bulunmamayı, probe ya da port scan yapma, virüs, mail bomb, chain letters ya da piramit şemaları bulaştırmamayı, Hizmetler veya web sitesi ile ilgili olarak Fittingo tarafından kullanılan bir yazılım programını değiştirmemeyi, tersine mühendislik, çerçeveleme ya da benzeri metodlarla üzerinde işlem/değişiklik yapmamayı, web sitesinin kullanımından doğan haklarını üçüncü kişilere devretmemeyi, üçüncü kişilerin haklarını ihlal edecek şekilde web sitesini kullanmamayı, içerik yüklememeyi, üçüncü kişilere ait içerik/bilgileri izinsiz web sitesine yüklememeyi, Fittingo’nun önceden yazılı izni olmaksızın Fittingo’nun logosunu, adını, unvanını, markasını herhangi bir şekilde kullanmamayı kabul, beyan ve taahhüt eder.

GİZLİLİK POLİTİKASI

Fittingo, kişisel verilerin gizli tutulmasının kullanıcılar için önem arz ettiğinin bilincindedir. web sitesini kullanmanızın da tabi olduğu güncel Gizlilik Politikamızı incelemek için buraya tıklayınız. Gizlilik Politikası işbu Sözleşme’nin eki ve ayrılmaz bir parçasıdır.

DEĞERLENDİRMELER, YORUMLAR VE DİĞER İNTERAKTİF ALANLARIN KULLANILMASI

Yorumlarınızı bizimle paylaşmanızdan mutluluk duyacağız. Girilen yazılarda yer verilen değerlendirmeler, sorular, yorumlar, öneriler, fikirler dahil olmak üzere elektronik postalar veya web sitesinde yer verilen diğer yazılar (“Yazılar”) aracılığıyla veya diğer şekillerde web sitesine içerik sunmak suretiyle, (a) halihazırda bilinen veya ileride geliştirilecek olan medyaları kullanmak suretiyle, dünya genelinde söz konusu Yazıları verilen onay çerçevesinde kullanması, çoğaltması, değiştirmesi, uyarlaması, tercüme etmesi, dağıtması, yayımlaması, bunlardan türevsel çalışmalar elde etmesi ve umuma neşretmesi ve icra etmesi, (b) söz konusu Yazılar ile bağlantılı olarak sunmuş olduğunuz ismi kullanması, (c) kullanıcı bilgilerinin pazarlama/e-marketing amacıyla kullanılması ve Gizlilik Politikası çerçevesinde paylaşılması için Fittingo ve yan kuruluşlarına, bağlı şirketlerine münhasır olmayan, telif hakkı ödemesiz ve diğer her türlü ücret ve fiyattan ari olarak, daimi, devredilebilir ve tamamen alt lisanslanabilir bir hakkı, gayrı kabili rücu, şekil, içerik ve yer kısıtlaması olmaksızın vermektesiniz. Takdir hakkı kendisine ait olmak üzere, Fittingo’nun web sitesindeki ürün/restoran/içerik vb. yorumlarınıza ve değerlendirmelerinize atıfta bulunabileceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca, bu Sözleşme’nin ihlal edilmesi yoluyla Yazılar üzerinde sizin veya Fittingo’nun sahip olduğu haklara tecavüz eden kişi veya kuruluşları yasal yollarla kovuşturmaya tabi tutması için Fittingo’ya onay vermektesiniz. Yazıların/yorumların/içeriklerin size ait olduğunu, gizli veya tescilli nitelikte olmadığını, söz konusu içerik/yorum/yazıların tarafınızca web sitesine yüklenmesi ile üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmediğinizi kabul ve ikrar etmektesiniz.

Web sitesi, sizin ve diğer kullanıcıların beslenme alışkanlıkları, yiyecek&içecek alışverişi alışkanlıkları, restoran ve ürünlere ilişkin değerlendirmeleri veya diğer içeriği, mesajları, materyalleri, tartışma forumlarını, bülten tahtalarını, değerlendirme hizmetlerini veya diğer forumları içerebilecektir (“İnteraktif Alanlar”). Fittingo’nun bu türden İnteraktif Alanlar’ı sağlaması durumunda, söz konusu İnteraktif Alanlar’ı kullanmanızdan dolayı oluşabilecek risklerden sadece siz sorumlusunuz. İnteraktif Alanlar’ı kullanmanız durumunda; (i) yasadışı, iftira niteliğindeki, aşağılayıcı, müstehcen, pornografik, uygunsuz, ahlak dışı, ima edici, ırkçı, bölücü, yasa dışı, milli güvenliğe, devletin ve ülkenin bölünmez bütünlüğüne aykırı, rahatsız edici, tehditkar, gizlilik veya kamu haklarını ihlal edici, kötüleyici, kışkırtıcı, hile içeren veya diğer şekillerde sakıncalı olan herhangi bir mesaj, veri, bilgi, metin, müzik, ses, fotoğraf, grafik, kod veya diğer bir materyali, (b) kanuni yaptırım gerektiren bir suçu teşkil veya teşvik edecek veya buna ilişkin talimatları içerecek, tehdit yahut iftira teşkil edecek veya bir tarafın haklarını ihlal edecek olan veya diğer şekillerde bir mali yükümlülük oluşturacak ya da herhangi bir yasayı ihlal edecek içerikleri, (c) bir tarafın sahip olduğu bir patenti, ticari markayı, ticari sırrı, telif hakkını veya diğer bir fikri mülkiyet hakkını ihlal edebilecek içerikleri, (d) bir kişi veya kuruluşu taklit eden veya diğer şekillerde Fittingo da dahil olmak üzere bir kişi veya kuruluşla olan ilişkinize dair yanıltıcı bilgi veren içerikleri, (f) talep edilmeden gönderilen promosyonlar, siyasi kampanyalar, reklamlar, yarışmalar, çekilişler, sponsorluklar veya davetlere yönelik içerikleri, (g) isim, adres, telefon numaraları, elektronik posta adresleri, sosyal güvenlik numaraları, T.C. kimlik numaraları, vergi numaraları, ve kredi kartı numaraları da dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere üçüncü bir tarafa ait özel bilgileri, (h) virüsler, bozuk veriler, zararlı, bozucu tahrip edici dosyaları, (i) diğer kullanıcıların web sitesini ya da İnteraktif Alanlar’ı kullanmasını engelleyen ya da sınırlandıran içerikleri, (j) Fittingo’nun, bağlı şirketlerinin, yan kuruluşlarının veya kullanıcılarının herhangi bir türden zarara veya mali yükümlülüğe maruz bırakabilecek içerikleri, (k) üçüncü kişilerin başta fikri mülkiyet olmak üzere haklarını ihlal eden içerikleri web sitesine koymamayı, yüklememeyi, iletmemeyi, dağıtmamayı, saklamamayı, oluşturmamayı veya diğer şekillerde yayımlamamayı açık bir şekilde kabul, beyan ve taahhüt etmektesiniz.

Fittingo, sizin veya diğer kullanıcıların koyduğu, sakladığı veya yüklediği bir içerik veya bu nedenle bu kişilerin maruz kalabileceği zarar veya ziyanlar ile ilgili olarak mali veya diğer hiç bir sorumluluk üstlenmemektedir ve karşılaşabileceğiniz hatalar, hakaretler, iftiralar, karalamalar, ihmaller, sahtekarlıklar, müstehcenlik, pornografi veya sövgülerden ötürü bir yükümlülüğe sahip olmayacaktır. Bir interaktif hizmet sağlayıcısı olarak, Fittingo, kullanıcılarının herhangi bir forumda, kişisel giriş sayfasında veya diğer bir İnteraktif Alan’da sunmuş olduğu beyanlardan, ifadelerden veya içerikten ötürü bir yükümlülüğe sahip değildir.

Fittingo’nun İnteraktif Alan aracılığıyla yüklenmiş içeriği taramak, düzeltmek veya izlemek gibi bir yükümlülüğünün olmamasına karşın, Fittingo, web sitesine koyulan veya web sitesinde saklanan herhangi bir içeriği herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle kaldırma, tarama veya düzeltme hakkını saklı tutmakta ve bu bakımdan mutlak bir takdir yetkisine sahip bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen hükümler ihlal edilecek tarzda İnteraktif Alanlar’ın veya web sitesinin diğer kısımlarının kullanılması, Kullanım Koşulları Sözleşmesi’nin ihlalini teşkil etmektedir ve diğer hususların yanı sıra, Fittingo’nun takdirinde olmak kaydıyla İnteraktif Alanlar’ı ve/veya web sitesini kullanma haklarınızın sona erdirilmesi veya askıya alınması ile neticelenebilecektir. İdari ve yasal mercilerin bilgi talep etmesi halinde, Fittingo, Gizlilik Politikası’nın hükümlerine göre söz konusu içerik/kişisel bilgileri yetkili merciiler ile paylaşabilir.

SORUMLULUK

FİTTİNGO, SAĞLIKLI YAŞAM, BESLENME VE KALORİ KONTROL WEB SİTESİDİR. SİTEDE YER ALAN BİLGİLER VE TAVSİYELER HİÇBİR ZAMAN BİR HEKİM TEDAVİSİNİN YA DA KONSÜLTASYONUN YERİNİ ALMAZ. SİTEDE YER ALAN BİLGİLER TIBBİ TEŞHİS YA DA TEDAVİ NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR. FİTTİNGO WEB SİTESİ HİÇ BİR ŞEKİLDE KULLANICILARIN İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLAMASI YA DA MEVCUT İLAÇ TEDAVİSİNİ YA DA DOKTOR KONTROLÜNÜ BIRAKMASI, DEĞİŞTİRMESİ YÖNÜNDE BİR TAVSİYE VERMEMEKTEDİR.

FİTTİNGO WEB SİTESİNDE YAYINLANAN BİLGİLER VE İÇERİKLERİN DOĞRU, HATASIZ VE EKSİKSİZ ŞEKİLDE HAZIRLANMASINDA KENDİSİNDEN BEKLENEBİLECEK AZAMİ GAYRETİ GÖSTERMİŞTİR. WEB SİTESİNDE YAYIMLANAN BİLGİLER, YAZILIMLAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLER, YANLIŞLIKLAR VE HATALAR İÇEREBİLİR. FİTTİNGO, YAN KURULUŞLARI VE BAĞLI KURULUŞLARI WEB SİTESİNDE TEŞHİR EDİLEN BİLGİLER VE AÇIKLAMALARIN (KALORİ BİLGİSİ, İÇERİK, FİYATLANDIRMA, FOTOĞRAFLAR, GENEL ÜRÜN AÇIKLAMALARI, RESTORAN BİLGİLERİ, VB DAHİL FAKAT BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) EN GÜNCEL HALİ İLE SİTEDE YAYINLANMASINA ÇALIŞMAKTADIR ANCAK BU İÇERİĞİN DOĞRULUĞUNU GARANTİ ETMEMEKTEDİR VE BUNLARIN İÇEREBİLECEKLERİ HATALAR VEYA DİĞER YANLIŞLIKLARA BAĞLI OLARAK UĞRANILAN ZARARLARADAN FİTTİNGO SORUMLU TUTULAMAZ. BUNA EK OLARAK, MEVSİMSEL ÜRÜN DEĞİŞİMLERİNDEN, ÜRETİCİ FİRMALARIN ÜRÜN İÇERİKLERİNİ DEĞİŞTİRMESİNDEN, RESTORANLARIN MENÜ VE FİYAT DEĞİŞKİLİĞİ YAPMASI VE DİĞER BENZER SEBEPLERDEN ÖTÜRÜ WEB SİTESİNDEN YER ALAN İÇERİK SON GÜNCEL DURUMU YANSITMAYABİLİR. FİTTİNGO, WEB SİTESİNDEKİ İÇERİĞE GÜVENİLEREK ALINMIŞ KARARLAR HAKKINDA HERHANGİ BİR MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR VE BU NEDENLE UĞRANILAN ZARARLARDAN ÖTÜRÜ FİTTİNGO SORUMLU TUTULAMAZ. FİTTİNGO, WEB SİTESİNDE YER ALAN BİLGİLER, YAZILIMLAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLERİN HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUĞUNA İLİŞKİN HİÇ BİR TAAHHÜTTE BULUNMAMAKTADIR. HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETİN BU WEB SİTESİNE DAHİL EDİLMESİ VEYA BU WEB SİTESİNDE SUNULMASI, SÖZ KONUSU ÜRÜN VEYA HİZMETİN FİTTİNGO TARAFINDAN TAVSİYE EDİLDİĞİ ŞEKLİNDE YORUMLANAMAZ. SÖZ KONUSU BİLGİLER, YAZILIMLAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLERİN TAMAMI HERHANGİ BİR GARANTİ SÖZ KONUSU OLMAKSIZIN "OLDUKLARI GİBİ" SUNULMAKTADIR. FİTTİNGO, WEB SİTESİNİN, SUNUCULARININ VEYA FİTTİNGO TARAFINDAN GÖNDERİLMİŞ OLAN BİR ELEKTRONİK POSTANIN VİRÜS VEYA DİĞER ZARARLI BİLEŞENLERİ İÇERMEDİĞİ YÖNÜNDE HERHANGİ BİR GARANTİ VERMEMEKTEDİR. FİTTİNGO, İŞBU SÖZLEŞME İLE, PAZARLANABİLİRLİK, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, MÜLKİYET HAKKI VE HAK İHLALSİZLİĞİNE BAĞLI BÜTÜN DOLAYLI GARANTİLER VE KOŞULLAR DA DAHİL OLMAK ÜZERE SÖZ KONUSU BİLGİLER, YAZILIMLAR, ÜRÜNLER VE HİZMETLER İLE İLGİLİ GARANTİ VERMEMEKTEDİR.

FİTTİNGO, WEB SİTESİNDE YER ALAN GÖRÜŞLERE İTİMAT ETMENİZ; BU WEB SİTESİ ARACILIĞIYLA ALINMIŞ OLAN BİLGİSAYAR VİRÜSLERİ, BİLGİLER, YAZILIMLAR, LİNKLİ SİTELER, ÜRÜNLER VE HİZMETLER; WEB SİTESİNE ERİŞİM YAPILMASI, GÖRÜNTÜLENMESİ VEYA KULLANIMI İLE İLİŞKİLİ OLANLAR DA DAHİL FAKAT BUNUNLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE WEB SİTESİNE ERİŞİMDE BULUNMANIZ, GÖRÜNTÜLEMENİZ VEYA KULLANMANIZDAN VEYA BU WEB SİTESİNE ERİŞİMDE BULUNMANIZ, GÖRÜNTÜLEMENİZ VEYA KULLANMANIZDA YAŞANACAK GECİKMELERDEN VEYA BU EDİMLERİN İFA EDİLEMEMESİNDEN KAYNAKLANAN VEYA MADDEDE SAYILAN TÜM BU HALLERLE İLGİLİ DOĞRUDAN YA DA DOLAYLI OLUŞAN ZARARLARDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR.

FİTTİNGO, KONTROLÜ DIŞINDA KALAN UNSURLARDAN VEYA KULLANICININ WEB SİTESİNİ KULLANMASI NEDENİYLE TEKNİK ORTAMINA, BİLGİSAYARINA, YAZILIM, AĞ EKİPMANI VEYA DİĞER AKSESUARLARINA VERİLEN ZARARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ. WEB SİTESİNDE VERİLEN TÜM UYGULAMA, BİLGİ, YORUM VE GÖRÜNTÜLER KİŞİLERİ BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLUP TANI VE TEDAVİYE YÖNLENDİRME AMACI TAŞIMAMAKTADIR. SAĞLIK PROBLEMLERİNİZLE İLGİLİ DOĞRU SONUÇ ALMAK İÇİN MUTLAKA KONUYLA İLGİLİ UZMANA BAŞVURUNUZ.

TAZMİNAT

Sözleşme’yi veya eklerini veya yürürlükteki yasaları veya üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmeniz neticesinde üçüncü kişilerin yapmış olduğu talepler sonucunda, ortaya çıkan ve tarafımızca ya da sağlayıcılarımız tarafından maruz kalınan zararlar da dahil olmak üzere, her türlü zarar, kayıp, kovuşturma, tazminat iddiası ya da masraf karşısında, bizim ve sağlayıcılarımızın zararını tazmin etmeyi gayri kabili rücu olarak kabul etmektesiniz. Bize ya da sağlayıcılarımıza yöneltilen her türlü talebi size bildireceğiz. Bize ve/veya sağlayıcılarımıza bu taleplere karşı savunma yapma, uzlaşmaya ya da çözüm bulma yönünde tam yetki vermektesiniz. Bize ve/veya sağlayıcılarımıza masrafları tarafınızca karşılanmak suretiyle bu talepleri savunmak için gereken her türlü makul yardımı sağlamayı kabul ve taahhüt etmektesiniz. Fittingo, üçüncü kişilere ve/veya herhangi bir resmi mercilere kullanıcıların hareketleri sonucunda yaptığı ödemeler ve bunların türevlerine ilişkin olarak kullanıcılara rücu hakkına sahiptir.

ÜÇÜNCÜ TARAF SİTELERİNİN LİNKLERİ

Kullanıcı Hizmet vasıtasıyla iletilen ya da erişilen üçüncü şahıslara ait içeriğin güvenliği ya da konusu üzerine kontrol gücümüzün olamayacağını kabul eder. Fittingo yasadışı ya da hukuka aykırı içeriğin iletiminden ya da alınmasından hiçbir surette sorumlu değildir. 5651 Sayılı Yasanın 4. maddesi gereğince de içerik sağlayıcı, bağlantı sağladığı başkasına ait içeriklerden sorumlu değildir. Hizmetler, diğer web sitelerine, kaynaklara ve/veya iletişim şebekelerine bağlanmak için tarafınızca kullanılabilir. Bu üçüncü kişilere ait sitelerin içeriğinden ya da Hizmetlerinden Fittingo hiçbir surette sorumlu değildir. İletişimlerinizin güvenliği temin etmek için elimizden gelen çabayı göstereceğiz; ancak iletişimleriniz, kontrolümüz altında olmayan üçüncü kişilere ait şebekelerden/hatlardan geçmektedir. İnternet güvenli bir ortam değildir. İstenmeyen programlar ya da materyaller, bilginiz olmadan yüklenebilir ve bu suretle, yetkisi olmayan kişiler, bilgisayarınıza ya da cep telefon cihazınızda, PDA ya da benzeri cihazlarınızdaki saklı bilgilere erişim sağlayabilir. Bu programlar, büyük bir ihtimalle bilginiz dahilinde olmadan, yetki vermediğiniz işlemleri yapabilir. Web sitesi üzerindeki başka yerlere sağladığımız hiperlink, sadece bilgilendirme amaçlıdır. Diğer web siteleri veya sayfalara giden bağlantıları takip etmenin riski tarafınıza ait olup bu bağlantı sebebiyle oluşan zararlardan Fittingo asla sorumluluk veya yükümlülük kabul etmez. Yüklenebilir yazılım sitelerine bağlantılar olduğu takdirde, bunlar sadece kullanım kolaylığı sağlamak içindir. Interneti ve/veya Hizmet tarafından erişim sağlanan üçüncü şahıslara ait web sitelerini ya da içeriği kullanmanızdan kaynaklanan her türlü kayıp ya da zarardan dolayı Fittingo hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir. Fittingo, yazılımı indirmekle ilgili zorluklar veya sonuçlara dair herhangi bir sorumluluk veya yükümlülük taşımamaktadır. İndirilen herhangi bir yazılımın kullanımı, eğer varsa, yazılımla birlikte sağlanan veya yazılımın yanında yer alan lisans anlaşmasının maddelerine tabidir. Üçüncü kişilere ait bir web sitesinden, web sitesine, herhangi bir biçimde hiperlink bağlantısı yaratılmadan önce, mutlaka Fittingo’nun yazılı izninin alınması gerekmektedir. Bu tarz bir kullanım ücrete tabi olabilir. Fittingo, bu tarz bir bağlantı nedeniyle sizin veya üçüncü tarafın uğradığı hiçbir kayıp veya zarardan sorumlu değildir.

FİKRİ MÜLKİYET

Web sitesinde bulunan sayfa ekranları, bilgi, her türlü içerik, logo, marka, tema ve materyallerin ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Fittingo’ya ve/veya Fittingo ile sözleşmesi olan üçüncü kişilere aittir. Web sitesinin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent ve/veya diğer tüm fikri ve sınai mülkiyet hakları Fittingo’ya ait veya adına tescillidir. Bu bağlamda, hiçbir açık veya imalı, tam ya da basit ruhsat-lisans verilmemektedir. Ürün ve Hizmetlerimizi kullanırken veya kişisel bilginiz ve kullanımınız için web sitesindeki dosyaları basabilir, kopyalayabilir, indirebilir veya geçici olarak saklayabilirsiniz. Ancak web sitesindeki hiçbir şey değiştirilemez. Aksi bir durum, fikri ve sınai mülkiyet mevzuatına göre hukuki ve cezai işlem gerektirecektir. Fittingo’nun yazılı izni alınmadığı sürece, web sitesinin başka şekillerdeki kullanımı yasaktır. Hiç kimse, önceden Fittingo’nun yazılı iznini almadıkça web sitesinin belli bir kısmını ya da tamamını başka bir web sitesinde kullanamaz veya başka bir web sitesine bağlantı kuramaz. Fittingo ve Fittingo logosu ile markalaştırılmış hizmet ve ürünler bir bütün olarak, Tagazzi Uluslararası Internet ve Elektronik İletişim, Tanıtım, Gıda, Pazarlama ve Ticaret A.Ş.'nin tescilli markasıdır. Yukarıda belirtilen kapsamda ve belirtilen hallerin dışında, Fittingo tescilli markası, logo veya marka adı, izinsiz kullanılamaz veya çoğaltılamaz, alan adı ve benzeri uzantılı alan ve alt alan adları, hiçbir şekilde kullanılamaz.

UYGULANACAK HUKUK VE YETKİLİ MAHKEME

Bu Sözleşme Türk hukukuna tabidir. Söz konusu koşullara ilişkin herhangi bir uyuşmazlık halinde İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri uyuşmazlığın çözümünde yetkili merciidir.

Geri Bildirim

Görüş, Öneri, Sorun ve Hataları Bize Bildirebilirsiniz.

Ad-Soyad İletişim